منو
توالت فرنگی هوشمند با عملیات خودکار

امروزه با پیشرفت تکنولوژي  توالت فرنگی های هوشمندي به بازار آمده اند که توانایی های بسیاری به آنان اضافه شده است . یکی از نمونه آنها توالت فرنگیهایی هستند که از لحظه​ ي ورود تا لحظه ​ي خروج همه​ ي فرآیند را به طور دقیق انجام مي​دهند!

با بهره گیری از تکنولوژی در طراحی و ساخت این توالت فرنگی های جديد که داراي سيستم گرم کنندکي در قسمت نشيمنگاه همچنين کف پاها مي​باشند دیگر تجربه نشستن در سطح سرد نشیمنگاه توالت فرنگی را نخواهید داشت همچنين پس از اتمام کار، عمل پمپاژ آب را انجام مي​دهند و شروع به شست و شوي شخص مي​نمايند و پس از آن با استفاده از دميدن هواي گرم به خشک کردن شخص مي​پردازند. پس از اتمام کار اين توالت​ها قادرند که به طور خودکار سيفون را به جريان بيندازند که البته سنسور آنها به دوگونه عمل مي​کند؛ برخي از آنها با گرفتن دست جلوي سنسور و حرکت دادن دست عمل مي​کنند و برخي ديگر به محض برخاستن از روي توالت سيفون را مي​کشند. که البته اين عمل به لحاظ بهداشتي بسيار حائز اهميت است. و در آخر کار هم با بکار انداختن سيستم خوشبو کننده​ي هوا، فضا را عطرآگين مي​نمايد.

در توالت  توالت فرنگیهاي معمولي اگر به هر دليل در لوله​ ها گرفتگي بوجود آيد، با زدن سيفون، آب سرريز خواهد کرد اما در توالت​هاي هوشمند، سيستم تعبيه شده که با هشدار دادن به شما مي​تواند گرفتگي لوله​ را به شما گوشزد کند. از ديگر کارآيي​هاي اين توالت​ها، سيستم تميزکنندگي خودکار است که بطور خودکار به نظافت توالت​ مي​پردازند.

به هنگام قطع برق نيز، سيستم خودکار از چراغ​هايي براي روشنايي استفاده مي​کند.

انجام همه​ ي اين مراحل بر روي صفحه​ نمايشي که در کنار توالت تعبيه شده، قابل مشاهده است. توالت ​هاي هوشمند در مصرف آب صرفه​ جويي مي​کنند اما از آنجا که انجام همه​ ي مراحلي که نام برده ​شد، نياز به مصرف برق دارد، به صرفه بودن اين توالت​ها جاي بحث دارد.

در ادامه می توانید از توالت فرنگی های bloomis دارای 5 سال گارانتی مطلق و 10 سال خدمات و توالت فرنگی های وال هنگ شرکت  bloomis دیدن فرمایید.

 

بد نیست بخوانید!

توالت فرنگی های bloomis

نصب توالت فرنگی

نظافت توالت فرنگی

اصول کلی دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی

دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - پایین تر از سامان - پلاک 52 - فروشگاه صدف
88617235 021
همراه : 87 61 107 0912 ( مؤمنی )
info@Bloomis-co.com