منو
توالت فرنگی هوشمند پزشکی

امروزه علم بسیار پیشرفت کرده است از مهمترین دست اوردهای علم ایجاد سلامتی راحتی برای انسانها است. هر روزه اختراعات زیادی در این راستا در حیطه های تخصصی گوناگون به بازار عرضه میشوند.

در این مقاله به معرفی یک توالت فرنگی هوشمند بسیار جالب میپردازیم . این توالت فرنگی هوشمند که به تازگی اختراع شده است قابلیت تشخیص بیماربودن در افرادی که از آن استفاده می کنند  را دارا است و به  آن ها نسبت به بیماربودنشان هشدار دهد این توالت نسسبت به حرکات روده حساس است و قابلیت تشخیص انواع بیماری ها را  از طریق ادرار و مدفوع دارد.
توالت فرنگی را تصور کنید که هر بار به دستشویی می‌روید،‌ بتواند به شما هشدار دهد که سلامتتان در خطر است.
در همین راستا  یک شرکت ژاپنی نیز توانسته است توالتی فرنگی را بسازد قابلیت ردیابی جریان و حجم ادرار را به وسیله سنسور،دارا است و با توجه به قابلیت تشخیصی که دارد میتواند چند نوع بیماری، رابه شما گزارش دهد .

هم چنین یک شرکت آمریکایی  وسیله ای کوچک عرضه نموده که بر روی شکم بسته شده و قادر است زمان دستشویی رفتن شما را از طریق تلفن همراه به شما هشدار دهد. درست چند دقیقه قبل از این که تحت فشار قرار بگیرید، از طریق پیامی که به گوشی تلفن همراه شما می‌فرستد، هشدار می‌دهد که وقت دستشویی رفتن است. نحوه تشخیص این توالت فرنگی هوشمند  با تشخیص حرکات روده انسان است.

توالت فرنگی های bloomis دارای 5 سال گارانتی مطلق و 10 سال خدمات می باشد.

نصب توالت فرنگی

نظافت توالت فرنگی

جدیدترین توالت فرنگی های هوشمند

نظافت و تمیز کردن سرویس بهداشتی با نوشابه

راهکارهایی برای نظافت حمام دستشویی توالت فرنگی

توالت فرنگی یا توالت شرقی کدام بهتر است

انواع توالت فرنگی

ساختمانی به شکل توالت فرنگی

روش‌های استفاده بهداشتی از توالت فرنگی

 

تهران - ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - پایین تر از سامان - پلاک 52 - فروشگاه صدف
88617235 021
همراه : 87 61 107 0912 ( مؤمنی )
info@Bloomis-co.com